Egy villamos és egy személyautó ütközött egymással a Budapest XI. kerületében található Bartók Béla úton, a Tétényi közelében. A baleset pontos körülményei jelenleg nem tisztázottak.
A Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a baleset idején a villamos üres volt, az autóban pedig csak a vezető tartózkodott.
Közölték, hogy a fővárosi tűzoltók áramtalanítják a gépkocsit, és a balesethez már a megfelelő hatóságok, mentők és tűzoltók is kiérkeztek.
A baleset következtében a 19-es és 49-es villamos helyett a Kelenföld vasútállomás és a Móricz Zsigmond körtér között pótlóbusz közlekedett, de a forgalom már helyreállt.
Forrás 24.hu
