Újabb áldozatot követelt a szombat éjjel történt tótvázsonyi baleset. Ketten a helyszínen életüket vesztették, további négy személy pedig megsérült. A harmadik áldozat a kórházban vesztette életét.
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el – közölte az MTI. A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság közösségi média posztja szerint szombat éjjel, nem sokkal éjfél előtt két személyautó frontálisan ütközött a 77-es főút 11-es kilométerénél, Tótvázsony külterületén.
Az Országos Mentőszolgálat ajkai állomása Facebook-oldalának vasárnapi tájékoztatása szerint háromra emelkedett a baleset halálos áldozatainak száma, egy, a helyszínen újraélesztett sérült a kórházban elhunyt. A bejegyzésben azt írták: a sérültek között egy gyermek is van.
Néhány órával később újabb baleset történt a 77-esen
Nagyvázsony és Pula között, a 77-es úton négy autó ütközött össze. Baleset 11 óra körül történt, tizenkét személy volt érintett. Szerencsére csak könnyű sérülteket kellett ellátni. Az Ajkamentők Facebook posztjukban hívják fel a figyelmet a felelősségteljes közlekedés fontosságára, mindenkit emlékeztetnek, egyetlen figyelmetlen pillanat, egy rossz döntés, egy türelmetlen előzés is tragédiához vezethet.
A baleset helyszínelése és a műszaki mentés mostanra véget ért, a forgalom a főúton ismét zavartalanul halad.
Olvasd tovább itt: index.hu
