Takarodjanak el végleg a közéletből gyávaságuk miatt!

Takarodjanak el végleg a közéletből gyávaságuk miatt!

Önök nem csupán elkerülték a feladatot anyagi és presztízsokok miatt, hanem a Magyar Köztársaság és választói iránti elkötelezettségüket is elárulták. Azzal, hogy engedtek a politikai nyomásnak, rendkívüli módon sebezhetővé tették az egész magyar társadalmat. Ez azt jelenti, hogy mostantól a kormánypárti politikai kalandorok, meggondolatlanok és tisztességtelenek szabadon rendelhetnek a közvéleménnyel és a választóik érdekeivel.

Most, hogy ilyen helyzet kialakult, az egyetlen tisztességes lépés, amit Önök tehetnek, hogy eltávoznak a közéletből. Igaz, hogy a következő kormánytöbbség valószínűleg olyan bábokat fog kinevezni, akik teljes mértékben kiszolgálják önérdekeiket, de legalább nem kell újra végignéznünk ezt a lehangoló és visszataszító színjátékot.

A társadalom védelme érdekében elengedhetetlen, hogy a politikai felelősséget elismerjék és távozzanak. Az új vezetők kinevezése már csak idő kérdése, de a jelenlegi helyzetben a legjobb döntés az lenne, ha Önök lemondanának, ezzel is jelezve, hogy felismerik a kialakult helyzet súlyát.

Forrás mandiner.hu