A mai Országgyűlés után Strasbourgba utazom, ahol ismét feszültek voltak a hangulatok. Ezen a ciklusban is képviselni fogom Magyarország érdekeit az Európa Tanács Parlamenti Közgyűlésében. Célom, hogy megvédjem a magyar és az európai érdekeket, továbbá támogassam a hagyományos értékeket.
A politikai légkör a parlamentben egyre feszültebb, így fontos, hogy a következő időszakban is aktívan részt vegyek a nemzetközi fórumokon. Az Európa Tanácsban lehetőségem nyílik arra, hogy hangot adjak a magyar álláspontnak és megosszam a véleményem a közös ügyekről.
Véleményem szerint a hagyományos értékek védelme elengedhetetlen a jövőnk szempontjából. Mind Magyarország, mind Európa érdekeit képviselve dolgozom a közös célok elérésén, és bízom benne, hogy sikerül előmozdítanom a mi kultúránkat és értékrendünket a nemzetközi színtéren.
Forrás mandiner.hu
