Nagy Dávid és Kovács Gergely nem indul a Kutyapártért.

Nagy Dávid és Kovács Gergely nem indul a Kutyapártért.

Nagy Dávid a sajtónak nyilatkozva kifejtette, hogy a párt 0,82 százalékos választási teljesítményéért nemcsak a párt, hanem saját magának is el kell vállalnia a felelősséget. A politikai helyzetet elemezve azt is hozzátette, hogy Kovács Gergely, a XII. kerület polgármestere nem kíván újraindulni a posztjáért.

A nyilatkozat során azonban nem árulta el, hogy kik lehetnek a Kutyapárt lehetséges jövőbeli vezetői. Továbbá, nem részletezte Döme Zsuzsanna, a párt másik társelnökének jövőbeni szerepét sem. Ezáltal bizonytalanságot hagyott a párt szakmai irányvonalával és vezetésével kapcsolatban.

Forrás mandiner.hu