Halálra szúrtak hétfő délután egy asszonyt Óbudán, egy családi házas övezetben. Egy, az utcában lakó nő segélykiáltásokra lett figyelmes, majd amikor bement a ház udvarára egy fiatalembert találtak ott, aki zavarodott állapotban a fűben ült, nem tudott összefüggően beszélni és azt sem tudta megmondani, hogy hol van az édesanyja – derült ki az RTL Híradó keddi riportjából.
A szemtanú elmondása szerint a fiatalember hívatott velük magának, nem sokkal később, a ház hátsó teraszán megtalálták a fiatalember anyját aki erősen vérzett a nyakán, mellette pedig egy nagy méretű konyhakés volt. Az RTL információi szerint a fiú egészen a mentők kiérkezéséig mozdulatlanul ült, és csak azt kérdezgette, mi történt az édesanyjával.
Csécsi Soma, a Budapesti Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta, a mentősök megkezdték a sérült nő ellátását, sajnos a szakszerű ellátás ellenére is életét vesztette. A rendőrök a 21 éves férfit elfogták, a mentősök pedig kórházba vitték.
A helyiek szerint a nő kettesben lakott együtt a fiával. Jó körülmények között éltek, elmondásuk szerint a nő vezető beosztásban dolgozhatott, a fiú pedig teljesen átlagosan viselkedett. A fiút egyelőre nem hallgatták ki gyanúsítottként, hogy miért, azt még nem tudni.
Olvasd tovább itt: index.hu
