Jelentős forgalmi zavar alakult ki szerda kora este a Balaton északi partján futó vasútvonalon, miután Révfülöp és Badacsonytomaj között meghibásodott egy Kék Hullám InterCity.
Meghibásodott szerelvény miatt késésre és pótlóbuszos közlekedésre kell számítani a Balaton északi partján – közölte a Mávinform szerda este.
Fotó: Katona Tibor / MTI
Mint írták: Révfülöp és Badacsonytomaj között szerdán koraeste meghibásodott egy Kék Hullám InterCity, emiatt nem közlekedhetnek a vonatok ezen a szakaszon.
Több szerelvénynél – Tanúhegy sebesvonat, Tapolca és Balatonfüred között közlekedő személyvonat, illetve Kék Hullám InterCity-k – késésekre, illetve szakaszosan pótlóbuszos közlekedésre kell számítani – jelezték.
Olvasd tovább itt: index.hu
