Miniszterek érkeztek a pilisszentkereszti ülésre – fotók.

Miniszterek érkeztek a pilisszentkereszti ülésre – fotók.

Pénteken érkeztek Pilisszentkeresztre a miniszterek és a stábtagok, ahol Magyar Péter miniszterelnök irányításával megkezdődik a Tisza-kormány háromnapos rendkívüli, informális kabinetülése. A politikusok különleges helyszínt választottak a hétvégi megbeszélésre, ugyanis a Büntetés-végrehajtási Szervezet (BV) Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központjában fognak találkozni.

Forrás www.blikk.hu