Pótlobuszos késések: kellemetlenség vár a Balatonnál.

Pótlobuszos késések: kellemetlenség vár a Balatonnál.

Vasárnapra virradó éjszaka egy nagy fára dőlt a felsővezeték Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között, ami a Mávinform tájékoztatása szerint délelőtt 10-től 12-ig tartó helyreállítást igényel. A felújítás ideje alatt a déli-balatoni vonalon, valamint a Fenyves expresszeknél jelentős módosításokra, buszok átszállására és hosszabb utazási időre lehet számítani.

A változások a következők:

– A Tópart expresszek helyett Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között pótlóbuszok fognak közlekedni, míg Balatonszentgyörgy és Nagykanizsa között mentesítő vonatok járnak a Tópart expresszek menetrendi időpontjában (ezek a vonatok nem követhetők az információs rendszerekben).
– A Balaton IC-k helyett Fonyód és Keszthely között is pótlóbuszok fognak közlekedni.
– A Déli-parti InterRégiók szintén pótlóbuszokkal váltakoznak Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között.
– A Fenyves expresszek helyett Fonyód és Balatonszentgyörgy között is pótlóbuszok közlekednek.

Sok kellemetlenség vár azokra, akik vasárnap a Balatonnál vonattal utaznak.

Forrás 24.hu