Kunhalmi Ágnes politológus és korábbi országgyűlési képviselő kedden a közösségi médián osztotta meg véleményét a választási jogok szűkítéséről és a demokratikus alapelvek tiszteletben tartásáról. Bejegyzésében kifejezte csalódottságát és aggodalmát amiatt, hogy a választási rendszer változásai miatt korlátozódhat az esély arra, hogy egykori ellenzéki képviselők ismét részt vehessenek az országgyűlési választásokon.
Forrás www.blikk.hu
